Müşterilerimizin hem ürünlerine hem de hayatlarına renk katmak ve çevre dostu, sağlıklı çözümler sunmak amacıyla başladığımız yolculukta Türkiye’nin ve Avrupa’nın önemli bir MDF toz boya üreticisi olmanın gururu ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kurulduğumuz günden beri sektörün hacminin genişlemesi noktasında önemli bir rol üstlendik. Ülkemizin toz boya üretiminin yaklaşık %30’luk bir kısmını karşılıyoruz. Üretimimizin %50’lik bölümünü ise 40 farklı ülkeye ihraç ederek Türkiye’nin en fazla ihracat yapan boya üreticisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Global ihracat ağımız sayesinde kaliteli, çevre dostu yüzey kaplama çözümlerimizi Avrupa, Rusya, Orta Doğu, Kuzey Afrika ülkeleri ve Türki cumhuriyetlere sunmanın mutluluğunu müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Ülkeye

İhracat

Çalışan

Powcoat Teknoloji ve Ar-Ge Merkezi

Türkiye’nin toz boya sektöründeki ilk Ar-Ge merkezinde sektörün geleceğine yön vermeye ve trendlere en kısa sürede uyum sağlayıp müşterilerimize işlevsel çözümler sunmaya devam ediyoruz.

850’den fazla çalışma arkadaşımızın yer aldığı uzman kadromuzla hem satış öncesinde hem de satış sonrasında ihtiyaçlarınıza yanıt veriyoruz.

Modern Teknoloji

Powcoat olarak Pulver Kimya bünyesinde MDF toz boya üretimi yapıyor ve sizlere ekonomik ve çevre dostu renklendirme çözümleri sunuyoruz.

Toz boya, her ne kadar iletken yüzeylere uygulanabilen bir renklendirme ürünü olsa da alanında uzman ekibimizle ürettiğimiz formül ve yeni uygulama sürecimiz sayesinde Powcoat ürünlerini MDF gibi ahşap yüzeylere uygulayabiliyoruz.

Böylece sağlıklı, kaliteli ve çevre dostu toz boyayı ahşap yüzeylerle buluşturarak ürünlerinizin daha ekonomik bir uygulama süreciyle çok daha şık bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor, sadece satış öncesi ve sırasında değil, satış sonrasında da uzman teknik servisimiz ile ihtiyacınız olan her an hızlı ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz

Vizyonumuz

MDF toz boya sektöründe müşterilerimizin yüzünü güldüren çözümler sunmaya devam etmek, Ar-Ge çalışmalarımız ile sektörün gelişimine katkı sağlamak ve yeni gelişmelere en kısa sürede adapte olarak disiplinli bir şekilde ürünlerimize değer katıp global, kalıcı ve mükemmel bir şirket olarak yolculuğumuzu sürdürmek istiyoruz.

Misyonumuz

Çevre dostu ve insan sağlığına saygılı toz boya çözümleri sunarken adaptasyon sürecini doğru yöneterek müşterilerimizin ihtiyacını en kaliteli ürünlerle karşılıyoruz. Yaptığımız yatırımlar ve araştırma-geliştirme çalışmaları ile müşterilerimizi ekonomik çözümlerle buluştururken kaliteden taviz vermeden ürünlere değer katıyoruz.

Powcoat Sunum