Kapı

Evlerin ve ofislerin bölümlerini ayıran, gün içerisinde en çok temas edilen mobilyalardan biri olan kapıların boyası zamanla yıpranabiliyor ve ne yazık ki hem kapıların hem de ortamın şık dekorasyonu bu durumdan zarar görebiliyor. 

Ayrıca kapılarda kullanılan bazı boya türleri, koku salınımı ve kimyasal reaksiyona sebep olarak kullanıcı sağlığını tehdit edebiliyor. Powcoat MDF Toz Boya ise dirençli yapısı sayesinde kapıların şık görüntüsünü uzun süre korurken sağlık dostu bir yaklaşım sergiliyor.

Çevre ve sağlık dostu bir boya türü olan Powcoat MDF Toz Boya, kapı üretiminde de kaliteli ve ekonomik çözümler sunuyor. Solvent gibi uçucu maddeleri içermeyen VOC-free yapısıyla sağlık dostu bir deneyim vadediyor.

Powcoat MDF Toz Boya ile renklendirilen kapılar da koku salınımı yapmıyor ve kimyasal reaksiyona sebep olmuyor.

Powcoat MDF Toz Boya ile renklendirilen kapılar da koku salınımı yapmıyor ve kimyasal reaksiyona sebep olmuyor. Koku salınımı yapmadığı için panel kapıların montajından sonra evin günler boyunca havalandırılması gerekmediğinden hane halkına büyük bir konfor ayrıcalığı sunuyor.

Antibakteriyel ve antialerjik yapısıyla kullanıcının sağlığını önemseyen ve hassas cilde sahip olanların bile güvenle temas edebileceği Powcoat MDF Toz Boya, bir yandan ev dekorasyonuna uyum sağlayan şık dokunuşlara imkan tanırken diğer yandan dirençli yapısıyla uzun bir kullanım ömrü sunuyor. 

Uygulama Tesisi

Powcoat’un son teknolojiyle donatılmış MDF Toz Boya Uygulama Tesisi’nde panel kapılarda tek kat uygulama yapılırken, CNC’li kapılar MDF toz boya astar işleminden sonra otomatik boyama robotları aracılığıyla son kat uygulama ile renklendirilir. IR fırın ünitesinde fırınlandıktan sonra dakikalar içinde soğuması beklenir ve sevke hazır hale gelir.

Bize Ulaşın

Siz de Powcoat MDF Toz Boya Uygulama Tesisi'nin sunduğu ayrıcalıklardan faydalanarak ürünlerinizi çevreci, sağlık dostu ve kaliteli toz boyalarla renklendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz!

BİZE ULAŞIN