Modüler Mobilyalar

Montaj ve demontaj işlemleri, nakliye süreci gibi yorucu eylemlere maruz kalan modüler mobilyaların dirençli ve dayanıklı bir boya ile renklendirilmesi gerekir.

Aksi durumda nakliye işlemleri ve montaj uygulamaları esnasında mobilyalar henüz kullanılmaya başlamadan şık görüntüsünü kaybedebilir.

Ayrıca modüler mobilyaların sağlık dostu bir deneyim sunması için solvent gibi kimyasal salınıma ve kokuya sebep olan maddeler içermemesi de büyük önem taşır.

Antialerjik yapısı sayesinde hassas cilde sahip olan kullanıcılar bile mobilyalarla güvenle temas edebilir.

Bütçe dostu çözümler sunarak diğer boyalara kıyasla çok daha dirençli bir yapıya sahip olan Powcoat MDF Toz Boya, modüler mobilyaların şık görüntüsünün uzun süre boyunca korunmasına ve kullanıcılara sağlıklı bir deneyim sunmasına imkan tanır.

Neme ve dirence karşı dayanıklı olan Powcoat MDF Toz Boya, solvent gibi uçucu ve kimyasal reaksiyona neden olan madde içermediği için koku yapmaz, sağlığı tehdit etmez. Powcoat MDF Toz Boya ile renklendirilen modüler mobilyalar, antibakteriyel ve kolay temizlenebilir yapısıyla hijyenik bir deneyim sunar. Antialerjik yapısı sayesinde hassas cilde sahip olan kullanıcılar bile mobilyalarla güvenle temas edebilir.

Uygulama Tesisi

Powcoat’un son teknolojiyle donatılmış toz boya uygulama tesislerinden geçen modüler mobilyalar, büyüleyici bir renk standardizasyonuna sahip olur. Bu sayede modüler mobilyaların her bir parçası, parçaların her bir köşesi ton uyumuyla çok şık bir görüntü oluşturur.

Powcoat MDF Toz Boya Uygulama Tesisi’nde boya kabinine giren modüler mobilyalar, astar işleminin ardından otomatik boyama robotları aracılığıyla renklendirilir. IR fırın ünitesinde fırınlanıp soğuması beklenir. Dakikalar içerisinde sevke ve kullanıma hazır hale gelir.

Bize Ulaşın

Siz de Powcoat MDF Toz Boya Uygulama Tesisi'nin sunduğu ayrıcalıklardan faydalanarak ürünlerinizi çevreci, sağlık dostu ve kaliteli toz boyalarla renklendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz!

BİZE ULAŞIN