Ofis

Çalışma ortamının büyüklüğüne göre yüzlerce insana saatler boyunca ev sahipliği yapan ofislerde kullanılan mobilyaları renklendiren boyalar, çalışan sağlığı ve ofis şıklığı açısından son derece büyük bir önem taşıyor.

Dirençsiz boya türleri ile renklendirilen ofis mobilyaları kısa süre içerisinde şık görüntüsünü kaybederken solvent gibi uçucu bileşenlerle üretilen boya türleri ise koku salınımı yapıyor ve kullanıcı sağlığını riske atıyor. Bu noktada çevre ve sağlık dostu, dirençli boyanın önemi ortaya çıkıyor. 

Ofislere şıklık ve konfor katan mobilyalara renk veren Powcoat MDF Toz Boya çevre dostu, sağlıklı ve ekonomik yapısıyla hem firmaların hem de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Solvent içermeyen yapısı sayesinde kimyasal reaksiyona sebep olmayan Powcoat MDF Toz Boya, kokusuz bir ürün. Bu sayede mobilyaları yerleştirdikten sonra ofis odalarını günlerce havalandırmak gerekmez. Böylece ofise giren yeni mobilyalar hemen kullanılabilir.

Powcoat MDF Toz Boya, dirençli ve dayanıklı bir ürün olduğu için uzun bir kullanım ömrü vadeder.

Powcoat MDF Toz Boya, dirençli ve dayanıklı bir ürün olduğu için uzun bir kullanım ömrü vadeder. Antialerjik yapısıyla hassas bir cilde sahip olan kullanıcılar bile gönül rahatlığıyla temas edebilir.

Kolay temizlenebilen ve antibakteriyel karaktere sahip bir ürün olan Powcoat MDF Toz Boya ile renklendirilen ofis mobilyaları, hijyenik bir deneyim vadeder.

Uygulama Tesisi

Powcoat’un MDF Toz Boya Uygulama Tesisi’nde ofis mobilyaları MDF toz boya astar işleminden sonra dakikalar içerisinde otomatik boyama robotları aracılığıyla son kat uygulama ile renklendirilir.

IR fırın ünitesinde fırınlandıktan sonra soğuması beklenerek kısa süre içerisinde sevke ve kullanıma hazır hale gelir.

Bize Ulaşın

Siz de Powcoat MDF Toz Boya Uygulama Tesisi'nin sunduğu ayrıcalıklardan faydalanarak ürünlerinizi çevreci, sağlık dostu ve kaliteli toz boyalarla renklendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz!

BİZE ULAŞIN