Bebek ve Çocuk Mobilyaları

Bebek ve çocuk odasında kullanılan mobilyalar, çocukların sağlıklı gelişimi için son derece büyük bir öneme sahip.

Mobilyalarda tercih edilen bazı boya türleri, kimyasal reaksiyona ve koku salınımına sebep olduğu için sağlığı olumsuz yönde etkileyebiliyor.

Ayrıca hassas bir cilde sahip olan bebek ve çocukların alerjik reaksiyonlar göstermesine de yol açabiliyor. İşte tam bu noktada Powcoat MDF Toz Boya, bebek ve çocuk mobilyaları için sağlık dostu çözümler sunuyor!

Powcoat MDF Toz Boya ile renklendirilen bebek ve çocuk mobilyaları, koku salınımı yapmaz.

Powcoat MDF Toz Boya ile renklendirilen bebek ve çocuk mobilyaları, koku salınımı yapmaz. Uçucu madde içermediği için haftalarca odadan çıkmayan rahatsız edici kokuları tarihin tozlu sayfalarına karıştırır.

Antialerjik ve antibakteriyel yapısıyla hassas cilde sahip bebek ve çocukların bile güvenle temas edebileceği Powcoat MDF Toz Boya ile renklendirilen mobilyalar, solvent gibi çözücü maddelere maruz kalmadığı için kimyasal reaksiyona sebep olmaz.

Uygulama Tesisi

Powcoat’un son teknolojiyle donatılmış MDF Toz Boya Uygulama Tesisi’nde bebek ve çocuk mobilyaları, MDF toz boya astar işleminden sonra otomatik boyama robotları tarafından son kat uygulama ile özenle renklendirilir ve IR fırın ünitesinde fırınlanır.

Soğuduktan hemen sonra sevk için hazır olur. Son derece hızlı bir toz boya uygulama sürecinden geçen mobilyalar, şık görüntüsüyle odalardaki yerini almaya hazır hale gelir.

Bize Ulaşın

Siz de Powcoat MDF Toz Boya Uygulama Tesisi'nin sunduğu ayrıcalıklardan faydalanarak ürünlerinizi çevreci, sağlık dostu ve kaliteli toz boyalarla renklendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz!

BİZE ULAŞIN