Mutfak ve Banyo

Sofraların kurulduğu, yemeklerin hazırlandığı mutfaklarda kullanılan mobilyaların sağlık dostu olması son derece önemli.

Ne yazık ki birçok mobilyada alerjiye ve kimyasal reaksiyona sebep olan ve gıda temasına uygun olmayan boya türleri kullanıldığı için kullanıcıların sağlığı tehdit altında olabiliyor.

Solvent gibi kimyasal reaksiyona ve kokuya sebep olan mobilyalar, mutfaklarda uzun süre kullanıcıları rahatsız edebiliyor ve günlerce mutfağın havalandırılması gerekebiliyor. Powcoat MDF Toz Boya ise tüm bu sorunları ortadan kaldıran sağlık dostu bir çözüm sunuyor!

Powcoat MDF Toz Boya ile renklendirilen mobilyaları pratik bir şekilde temizlemek mümkün.

Powcoat MDF Toz Boya, gıdayla temasına uygun yapısı sayesinde mutfak mobilyalarında da işletmeleri güvenli, sağlık dostu ve ekonomik çözümlerle buluşturuyor. Nemden etkilenmeyen dirençli yapısıyla uzun bir kullanım ömrü sunan Powcoat MDF Toz Boya, mutfak dolapları ve kapaklarında çok şık bir görüntü yaratıyor.

Powcoat MDF Toz Boya ile renklendirilen mobilyaları pratik bir şekilde temizlemek mümkün. Kullanıcılar kolayca temizlenen mobilyaları, toz boyanın dirençli yapısı sayesinde uzun süreler boyunca keyifle kullanarak mutfaklarındaki şık görüntüyü koruyabilir.

Uygulama Tesisi

Powcoat’un MDF Toz Boya Uygulama Tesisi’nde mutfak mobilyaları, MDF toz boya astar işleminden sonra otomatik boyama robotları tarafından son kat uygulama işlemlerinin ardından IR fırın ünitesinde fırınlanıyor.

Daha sonra soğuması beklenerek sevke hazır hale geliyor. Powcoat’un teknolojik ve ekonomik çözümleri ile yalnızca birkaç dakikada renklendirilen mutfak mobilyaları, şık ve dayanıklı yapılarıyla hem firmaları hem de kullanıcıları mutlu etmeyi başarıyor.

Bize Ulaşın

Siz de Powcoat MDF Toz Boya Uygulama Tesisi'nin sunduğu ayrıcalıklardan faydalanarak ürünlerinizi çevreci, sağlık dostu ve kaliteli toz boyalarla renklendirmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz!

BİZE ULAŞIN